דף בית|חדש|המופעים הגדולים|מחזות זמר|בידור|סרטים|תיאטרון|חו"ל|אודותינו|ספר האורחים|קישורים|צור קשר|English
1שם: דן בלוםאימייל: alasca@netvision.net.ilעיר: גני תקווה
הודעה:
חנוך רוזן, שלום. קוראים לי דן ואני בן 9.5 הייתי בהופעה שלך ונדהמתי מהפנטומימה שלך. הבאת לי השראה: להתחפש אליך. הייתי רוצה לשלוח לך תמונות
16:02, 23.02.2013
2שם: חגיתאימייל: yaron.hagit@gmail.comעיר: קדומים
הודעה:
חנוך היקר, לקחתי את בנותיי למופע שלך "מדבר בעד עצמו" בחנוכה. נהנינו מכל רגע וחזרתי נפעמת מהכשרון הרגישות החכמה והיופי שהבאת לבמה. מופע גאוני ומדהיםםם! תודה רבה לך!
19:12, 17.12.2012
3שם: בריאן קריתיאימייל: gurkiriaty@hotmail.comעיר: תל אביב
הודעה:
חנוך היקר, לפני שלוש שעות חזרנו כל המשפחה מההופעה המדהימה שלך - "מדבר בעד עצמו". מדהים, עוצמתי וכזה שלא נשכח (כל המשפחה לא תשכח). בריאן.
15:12, 08.12.2012
4שם: חן
הודעה:
חנוך היקר!! הייתי בשתי הופעות שלך, אחת בית ספרית והשנייה עם המשפחה! העלת אותי לבמה והיה מרגש להחזיק לך את היד! את מדהים, אני מעריצה אותך! תמשיך כך ומקווה להנות מהופעות נוספות שלך :)
23:12, 01.12.2012
5שם: נעמה לב-רן ויעל לראימייל: yael_lehr@walla.comעיר: מודיעין
הודעה:
חנוך רוזן וצוות הפסטיגל היקרים, שלום. קוראים לי יעל, אני בת 16, תלמידת כיתה י"א, ממודיעין. מכיתה ג' לא פספסתי שום פסטיגל. את כל השירים אני יודעת בעל פה. אפילו יצא לי כבר לצפות בקליפ ובפרזנטצי'ה של הפסטיגל החדש. אין ספק שהפסטיגל הוא המופע המרכזי השנתי בארץ, אין ילד בארץ שלא שומע עליו, שלא נהנה ממנו, שלא מזמזם את השירים עד אחרי פורים לפחות, לרוב גם אחרי. ההצלחה כמובן נזקפת לזכותכם, ועל כך כל הפרגון וההערכה, אך עליכם להבין שלצד זכות גדולה זו ניצבת חובה לא פחות גדולה. כפי שכבר הזכרתי קודם, ראיתי את הפרזנטצי'ה של השנה לאחרונה. ישבנו אחותי הקטנה ואני מול המסך ונהנינו מהשחקנים, מהריקודים, מהתפאורה המדהימה ומההפקה המרשימה. עם זאת, היה דבר אחד שהפריע לנו במיוחד- השפה. תרבות המערב שהשפיעה יותר מדיי. מתוך 16 שירים ומחרוזות ששרו, 7 שירים היו בשפה האנגלית. רק 9 שירים בעברית. כבר שנתיים ששם הפסטיגל הוא באנגלית. שיר הסיום השנה גם הוא - באנגלית. אז החלטנו, חברתי הטובה נעמה לב-רן ואני, לכתוב אליכם. חנוכה הוא חג של ניצחון הרוח על הגוף. בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו, ובחנוכה עומדים עלינו לכלות רוחנו, לכלות יהדותנו, לכלות תרבותנו. ותרבות- זה קודם כל שפה. היוונים לא רצו להרוג אותנו, הם רצו ליוון אותנו. לגרום לנו לשכוח שאנחנו יהודים, לשכוח את עצמנו. האנגלית מקסימה, אמריקה עוד יותר. אבל אנחנו בישראל. גאים להיות ישראלים. גאים במהות שלנו, בתרבות שלנו. או שאולי לא? אתם נותנים לגיטימצי'ה להאמין שיש לנו במה להתבייש. עברית זה טוב וזה אחלה, אבל אנגלית - זו ליגה אחרת לגמרי. גם אני, כמו רובנו, שומעת שירים באנגלית. ברדיו, בקניון, בטלוויזיה, בסרטים. השפה האנגלית נמצאת כאן, חי'ה ובוערת, אי אפשר להתעלם ממנה. אבל מכאן ועד להגיע ל-43% אחוזים של שירים באנגלית במופע המרכזי של ילדי ישראל- יש הבדל. בתור המופע הרשמי הבלתי מעורער של חנוכה אתם ללא ספק אחראיים על מה שהילדים יקבלו. עם כל תקציבי הענק והשחקנים המובילים של תעשיית הבידור יש בידכם את הכוח להשפיע! אתם אלה שקובעים את נושאי השיחה של הילדים בחודשים הקרובים, את נקיות השפה שלהם, את הערכים שיקבלו, את הבגדים שהם ילבשו- זה בידיים שלכם!! קצת יותר עברית ותרבות ישראלית לא יזיקו להכנסות, וודאי שלא להנאה מהשירים ומהמופע. כולנו הרי נמשיך ונשלח את הילדים לידיים שלכם בכל חנוכה, כך שההחלטה מה לעשות עם המוחות שלהם היא לגמרי שלכם. אתם יכולים להתעלם ממנה, לטעון בצדק שהאחריות היא של ההורים, מי שרוצה חינוך לילדים שינסה את מזלו בספריה. אבל אתם יכולים גם לקחת יוזמה, לנצל את ההזדמנות שיצרתם לעצמכם, ולחנך. רוב הסיכויים שתברחו מההחלטה, זה די צפוי. רק אל תתלוננו אח"כ על הבורות של דור העתיד. על חוסר המודעות שלהם לתרבות ולמורשת היהודית. להתלונן על הנוער של היום זה בשגרה, רק אל תשכחו שאנחנו שיקוף של החינוך שלכם. הכתובת הייתה על הוואל, אל תגידו שלא אמרנו...
23:09, 23.09.2012
6שם: חןעיר: פתח תקוה
הודעה:
חנוך היקר ! כבר בתור ילד אמא שלי לקחה אותי לצפות בך. אתמול, סגרתי מעגל, כשזכיתי לקחת את בתי להופעה שלך בפתח תקוה. אתה נראה צעיר, רענן, אנרגתי, כאילו שאין זכר לשנים שחלפו. ההופעה שלך מ-ד-ה-י-מ-ה. נראה שאתה מאוד נהנה מכל רגע והתחושה הזו עוברת לקהל. אנחנו כבר מחכים שתגיע שוב- ונרוץ לראות את המופע בשנית. אוהבים אותך !!
13:06, 13.06.2012
7שם: ערן טבקאימייל: tabak100@netvision.net.ilעיר: קרית מוצקין
הודעה:
הייתי שלשום בתאטרון קרית מוצקין , המופע מדהים,מהפנט,מחשמל,מצחיק ומרגש כאחד. כל הכבוד המשך כך בדרכך , מתי אתה מופיע בלוס אנג'לס איתו ? אומר לאחי הוא רוצה מאוד לראות...
13:06, 03.06.2012
8שם: אורית רוזנברגאימייל: ooshoop@gmail.comעיר: בני ברק
הודעה:
חזרנו לפני כשעה מההופעה שלך בתיאטרון יהלום. מדהים!!!קשה להירגע! אני ובני יהונתן בן ה-13 התמוגגנו מנחת אמיתית מהרמה ומהמופע הכל כך מושקע!! חנוך, אתה נכס תרבות והמשך בהצלחה ! כל הכבוד! תענוג צרוף.
00:05, 25.05.2012
9שם: נורית וחן בר-סיניאימייל: nuritb@migal.org.ilעיר: מטולה
הודעה:
טיילנו שבוע בהולנד, והצלחנו להגיע להופעה שלך בדרונטן ביום בת המצווה של בתנו. היה מדהים! נהנינו מכל רגע, זוג עם ילדה בת 12 וילד בן 8. הקהל עמד על הרגליים, ואנחנו התמוגגנו מנחת ומגאוות יחידה :) כל הכבוד!
17:04, 25.04.2012
10שם: דני ליבמןאימייל: liebman@bezeqint.netעיר: ירושלים
הודעה:
ראינו את ההופעה האחרונה בתיאטרון ירושלים,נהננו מאוד,מקצועי,מלוטש ועדכני. המשך כך.דני (מהמחזור בתיכון).
15:04, 13.04.2012
<<<
12345678
>>>