דף בית|חדש|המופעים הגדולים|מחזות זמר|בידור|סרטים|תיאטרון|חו"ל|אודותינו|ספר האורחים|קישורים|צור קשר|English
1שם: עידו בהרעיר: רמת גן
הודעה:
מר רוזן שלום, אני רוצה לחזק את הודעתו של לוטן ולהוסיף שגם אני מעוניין לקנות ממחה את הקלטת של ארזן וג'יין עם יהודה הלוי ויב"ז ובבקשה תחזור אלי אני יודע שלא עונים פה מה זה זה אני השגתי את הפרטים שלך ואם נוח לך אני יכול לנסוע פשוט אליך הביתה ולקחת את הקלטות ממך תודה רבה עידו...
12:12, 15.12.2015
2שם: לוטן אטינגראימייל: livelamed@gmail.comעיר: כפר סבא
הודעה:
לאודי איזק המפיק מחברת טמיר הפקות שלום בחנוכה 2004 הלכתי למחזמר טרזן וג׳יין עם יהודה לוי ויעל בר זוהר ועד היום אני זוכר את זה ואני מנסה להיזכר בקטעים ואני מלא מצליח אני זוכר קצת את יצא זוכר את הכל את השירים אני זוכר ואני פשוט רוצה לראות את טרזן וג׳יין המחזמר המלא ואני מעוניין לקנות ממך ותשלח לי את זה ב-DVD בדואר תדבר איתי במייל אם לא בשבוע הבא אני ואמא נתקשר ונקנה ממך את ה-DVD של טרזן וג׳יין הגרסה המלאה ואנחנו נגיד לכם שתנהל משא ומתן עם קלסיקלטת אם אין את האפשרות לקנות אז בבקשה תענה לי כבר כמה שיותר מהר ואני יודע שאתה לא עונה מה זה הדבר הזה זו יחס של הפקה גדולה בבקשה תענו לי כבר כמה שיותר מהר....
19:07, 01.07.2015
3שם: שי להבאימייל: shaylahav48@gmail.comעיר: גבעת שמואל
הודעה:
שלום חנוך , אני לא יודעת אם זה הפורום הנכון אך הרגשתי שאני חייבת לומר לך משהו וכי זה המקום בו זה יכול להגיע אלייך . שמי שי , אמנם בת 19 עוד מעט אך מעריצה מושבעת של הפסטיגל. אין ספק שבכל שנה המופעים רק הולכים ומשתבחים .עם כמה שכולם באים בטענות על מה הדור שלנו אוהב , אין ספק , מופעים מרהיבים , יוצאי דופן , עם אפקטים מטורפים. באמת הנאה צרופה . השנה הלכתי לפסטיגל יחד עם אחותי בת ה-6 כמובן שהיא הצטרפה יחד איתי למסורת השנתית . אני מאמינה בשל השעה של המופע שזה היה המופע האחרון לאותו היום . אך רק רציתי להיידעך כי אני וגם אחותי (שאמנם רק בת 6 אך מסתבר שגם היא שמה לב) מאוד התאכזבנו מהמופע . האמת היא שמאוד התלהבנו כשראינו את המופע בויאודי בשנית , אך הרגיש באותו מופע ספציפי כי אין שום השקעה והמופיעים אדישים . בתור רקדנית 14 שנים אני אמנם לא כוראוגרפית אבל כשרוקדים על הבמה לא מסמנים ולא מדברים ואת זה אפילו גם אני יודעת , בנוסף חלק מן השחקנים לא התאפרו בכלל ולא שמו את הפאות המדהימות שעושות אותם כל כך מדהימים וכל כך חלק מהמופע , בעוד שבמופעים אחרים הם הופיעו איתן . אני יודעת שקשה להופיע כל כך הרבה פעמים ביום וזה נמשך יום אחרי יום אחרי יום , אני מבינה את זה, אבל מעבר להתאכזבות שלי , אחותי בת ה-6 ואני משערת ששאר הילדים הקטנים והילדות הצווחניות שהיו בקהל וחיכו כל כך כמו אחותי לראות את אליאנה כגחלילית מרהיבה או את דנה פרידר עם פרצוף הפומה שלה, התאכזבו גם הם . אשמח אם תשים לב להערה שלי ואני מקווה שבשנה הבאה כשאגיע לראות שוב עם אחותי את הפסטיגל ארגיש כי המופע שאני זוכה לראות, מיוחד בדיוק כמו כל שאר המופעים . תודה(:
17:01, 19.01.2015
4שם: אריאלה
הודעה:
חנוך אוזן אתה אמן מדהים היינו בהופעה שלך אתמול 5/4/14 עם ילדים בגיל 3 ו7 והם היו מרותקים שעה וחצי. כל הכבוד! אתה פרפורמר ענק!
12:04, 06.04.2014
5שם: לירון קמרלקרעיר: ירוחם
הודעה:
לחנוך רוזן שלום! אני ילד בן 13 אני תמיד רציתי ליבקוש אותך ולהישתטף בפסטיגל עם אוכל ליצור איתך קשר כי אולם הבמה זה הדבר שאני מיתמלא בשימחה אהבה וכיף בתוכי וזה מה שתמיד אני ארצה לעסוק בו
12:07, 09.07.2013
6שם: עומראימייל: omersh1994@gmail.comעיר: כפר סבא
הודעה:
חנוך רוזן המוכשר , אני רוצה לומר דבר ראשון שאתה מדהים ואני מת עליך ! אך יש משהו שאני רוצה להיעזר בך ולשתף אותך וזה קשור למחזמר של היפה והחיה משנת 1998 בכיכובם של ששי קשת ורינת גבאי אני רוצה לנסות אולי שיוציאו גרסת DVD למחזמר או האפשרות השניה שהמחזמר יעלה אל הבמות שוב , תודה רבה על ההתחשבות איש יקר !!
21:06, 24.06.2013
7שם: דן בלוםאימייל: alasca@netvision.net.ilעיר: גני תקווה
הודעה:
חנוך רוזן, שלום. קוראים לי דן ואני בן 9.5 הייתי בהופעה שלך ונדהמתי מהפנטומימה שלך. הבאת לי השראה: להתחפש אליך. הייתי רוצה לשלוח לך תמונות
16:02, 23.02.2013
8שם: חגיתאימייל: yaron.hagit@gmail.comעיר: קדומים
הודעה:
חנוך היקר, לקחתי את בנותיי למופע שלך "מדבר בעד עצמו" בחנוכה. נהנינו מכל רגע וחזרתי נפעמת מהכשרון הרגישות החכמה והיופי שהבאת לבמה. מופע גאוני ומדהיםםם! תודה רבה לך!
19:12, 17.12.2012
9שם: בריאן קריתיאימייל: gurkiriaty@hotmail.comעיר: תל אביב
הודעה:
חנוך היקר, לפני שלוש שעות חזרנו כל המשפחה מההופעה המדהימה שלך - "מדבר בעד עצמו". מדהים, עוצמתי וכזה שלא נשכח (כל המשפחה לא תשכח). בריאן.
15:12, 08.12.2012
10שם: חן
הודעה:
חנוך היקר!! הייתי בשתי הופעות שלך, אחת בית ספרית והשנייה עם המשפחה! העלת אותי לבמה והיה מרגש להחזיק לך את היד! את מדהים, אני מעריצה אותך! תמשיך כך ומקווה להנות מהופעות נוספות שלך :)
23:12, 01.12.2012
1234567
>>>